biznes plan     biznes plan              

                                                                                  inwestuj z International Business Advisors !                                                              

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie opracowywania Biznes Planów, pozyskiwania kapitału a także wdrażania projektów inwestycyjnych. Nasi eksperci brali udział przy realizacji inwestycji w branżach: gastronomicznej, hotelarskiej, developerskiej, IT, meblarskiej, handlu detalicznego, bankowej, paliwowej, motoryzacyjnej, spożywczej, produkcyjnej, zbrojeniowej, lotniczej a także w wielu innych. Od lat pomagamy przedsiębiorcom w pozyskiwaniu funduszy na realizację zaplanowanych projektów inwestycyjnych. W ramach współpracy oferujemy całkowitą realizację zaplanowanej przez Państwa inwestycji lub dobierzemy dla Państwa odpowiedni produkt inwestycyjny. W swojej ofercie posiadamy także bogatą bazę gotowych do realizacji projektów inwestycyjnych w przedziale od 200 000 zł do 5 000 000 zł o zróżnicowanym ryzyku inwestycyjnym.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i do firm i instytucji. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję iż powierzona nam inwestycja przeprowadzona zostanie w sposób optymalny względem aktualnej sytuacji rynkowej. Ponadto, realizacja projektu za naszym pośrednictwem to pewność, iż inwestycja przeprowadzona zostanie przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w wybranej branży. W przypadku w którym nie są Państwo pewni, iż dana inwestycja przyniesie spodziewany rezultat warto skorzystać z oceny merytorycznej projektu, przeprowadzanej przez naszych specjalistów.

W ramach oferty przewidujemy wiele scenariuszy dotyczących współpracy, począwszy od całkowitej realizacji projektu przez zapewnienie osobistego doradcy inwestycyjnego po świadczenie usług audytowych. Naszym celem jest sukces Państwa projektu inwestycyjnego, dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji w takim zakresie jakiego Państwo będą oczekiwali.

                                                                                                          Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.

 

inwestycja

 

                                                                                                    Nasze inwestycje                                                                                               

 

inwestycje               inwestycje            

 

 

                                                                                                                Certyfikaty                                                                                              

 

 

     biznes plan