RSS Submit

kREDYT OBROTOWY

Szanowni Państwo, teraz dzieki usłudze Concierge w International Business Advisors mają Państwo możliwość powierzenia nam wyszukania odpowiedniego rozwiązania kredytowego. Nasz doradca nie tylko przygotuje dla Państwa pełną ofertę ale także pomoże przy negocjacjach oraz zadba o wszystkie formalności.

sKUTECZNIE rEKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ W INTERNECIE

Internet jest jedną z podstawowych a zarazem jedną z najskuteczniejszych form reklamy firmy oraz oferowanych przez firmę usług.

sprawdź ile zaoszczędzi Twoja firma na reklamie w International Business Advisors

sERWIS Dla klientÓw Korporacyjnych

Będąc klientem IB Advisors mają Państwo dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku finansów a także do profesjonalnej obsługi jaką zapewni osobisty Doradca IB Advisors

Konsultanci IB Advisors są dostępni przez siedem dni w tygodniu, dzięki czemu w każdej chwili mogą zorganizować pomoc przy organizacji ważnych dla Państwa wydarzeń, udzielić informacji której aktualnie Państwo potrzebują lub zaproponować wyszukane formy spędzenia wolnego czasu. W kilku słowach Naszą pracą jest spełnianie wszystkich Pańa potrzeb.

pROFESJONALNY BIZNES PLAN

Powierzony nam biznes plan dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Przygotowujemy biznes plany zarówno dla małych firm, jak i dużych korporacji. Oferujemy pełną analizę finansową oraz pomoc przy wdrażaniu biznes planu w funkcjonowanie firmy z osobistym Doradcą. Zobacz najnowszą ofertę

UsŁUGA CONCIERGE DLA FIRM

Usługa Concierge w Internatinal Business Advisors to nowoczesne rozwiązanie dla wymagających klientów, dzięki całodobowej obsłudze jaką zapewni osobisty Doradca Concierge jesteśmy w stanie spełnić różnorodne życzenia klientów, od tych najprostszych po bardzo wyszukane. Sprawdź szczegóły oferty d

dSzanowni Państwo, informujemy, iż Nasi Doradcy są dostępni dla Państwa codziennie w godzinach 10.00 - 22.00, jeśli Państwa zgłoszenie jest pilne, prosimy skorzystać z Formularza kontaktowego( 24/7 )

Biuro ( 0048 ) 22 303 05 20

Klienci Biznesowi : 793 138 112     

Klienci Indywidualni : 798 668 963

E-mail : concierge@ibadvisors.pl

kontakt z doradcĄ

Aby skontaktować się z Doradcą, prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy, nasz doradca skontaktuje się z Państwem do 12 godzin.

Tresc wiadomosci
Imie, nazwisko
Adres e-mail
   
 

 

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Business Advisors z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 30 w celach marketingowych. Oświadczam, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y, iż administratorem moich danych osobowych jest International Business Advisors, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz usunięcia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od International Business Advisors informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz.U. z 2002 roku, Nr 144, poz. 1204 ze zm.)
tak, wyrażam zgodę