RSS Submit

kREDYT hIPOTECZNY

Szanowni Państwo, teraz dzieki usłudze Concierge w International Business Advisors mają Państwo możliwość powierzenia nam wyszukania odpowiedniego rozwiązania kredytowego. Nasz doradca nie tylko przygotuje dla Państwa pełną ofertę ale także pomoże przy negocjacjach oraz zadba o wszystkie formalności.

k

Bezpieczne jutro

W naszej ocenie Państwa zabezpieczenie emerytalne nie może być wynikiem jednego spotkania, bowiem w International Business Advisors wiemy, iż tak jak w przypadku inwestycji kapitałowej proces podejmowania ryzyka musi być skutkiem przemyślanej decyzji.

Naszą rolą jest zapewnienie Państwu oferty, której efektem będzie bezpieczna przyszłość dla Państwa oraz Państwa bliskich.

sERWIS DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Będąc klientem IB Advisors mają Państwo dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku finansów, a także do profesjonalnej obsługi, jaką zapewni osobisty Doradca IB Advisors

Konsultanci IB Advisors są dostępni przez siedem dni w tygodniu, dzięki czemu w każdej chwili mogą zorganizować pomoc przy organizacji ważnych dla Państwa wydarzeń, udzielić informacji której aktualnie Państwo potrzebują lub zaproponować wyszukane formy spędzenia wolnego czasu. W kilku słowach Naszą pracą jest spełnianie wszystkich Pańa potrzeb.

Usługa Concierge w Internatinal Business Advisors to nowoczesne rozwiązanie dla wymagających klientów, dzięki całodobowej obsłudze jaką zapewni osobisty Doradca Concierge jesteśmy w stanie spełnić różnorodne życzenia klientów, od tych najprostszych po bardzo wyszukane.

  • ORGANIZACJA iMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH
  • wSPARCIE bIZNESOWE
  • pLANOWANIE iNWESTYCJI DŁUGOTERMINOWYCH DLA DOMU ORAZ FIRMY
  • kONSULTACJE pRAWNE
  • pLANOWANIE DOMOWEGO BUDŻETU
  • ORGANIZACJA WYJAZDÓW SŁUŻBOWYCH ORAZ PRYWATNYCH
  • Doradztwo w codziennych zakupach
  • Wsparcie finansowe
  • Sprawy codzienne i opieka nad domem 
ZOBACZ SZCZEGOLY

dSzanowni Państwo, informujemy, iż Nasi Doradcy są dostępni dla Państwa codziennie w godzinach 10.00 - 22.00, jeśli Państwa zgłoszenie jest pilne, prosimy skorzystać z Formularza kontaktowego( 24/7 )

Klienci Biznesowi : 793 138 112     

Klienci Indywidualni : 798 668 963

E-mail : concierge@ibadvisors.pl

kontakt z doradca

Aby skontaktować się z Doradcą, prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy, nasz doradca skontaktuje się z Państwem do 12 godzin.

Tresc wiadomosci
Imie, nazwisko
Adres e-mail
   
 

 

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Business Advisors z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 30 w celach marketingowych. Oświadczam, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y, iż administratorem moich danych osobowych jest International Business Advisors, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz usunięcia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od International Business Advisors informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz.U. z 2002 roku, Nr 144, poz. 1204 ze zm.)
tak, wyrażam zgodę