biznes plan     biznes plan              

                                                            Profesjonalny Biznes Plan z International Business Advisors                                                   

biznes plan   biznes plan

                                                              Merytoryczna ocena inwestycji & ocena biznes planu                                                                

Biznes Plan to pierwszy etap w tworzeniu nowej firmy, dokument sporządza się w celu realnej oceny planowanego przedsięwzięcia oraz w celu pozyskania środków na rozwój działalności. Większość instytucji finansowych wymaga przedstawienia biznes planu, który zawiera informacje dotyczące realizacji pomysłu oraz formy prowadzonej działalności w odniesieniu do planowanych zysków, a co za tym idzie oceny możliwośi spłaty kredytu przez kredytobiorcę. Dlatego w International Business Advisors zwracamy uwagę zarówno na potrzeby klienta jak i na procedury oraz zasady funkcjonujące w bankach oraz innych instytucjach finansowych, takie podejście sprawiło, iż posiadamy opinię solidnej oraz uczciwej firmy. Z każdym nowym projektem stale podnosimy standardy w celu zapewnienia najwyższej jakości usług świadczonych na rzecz naszych klientów.

Ocena merytoryczna projektu polega na opracowaniu opinii w której zawarte zostaną mocne i słabe strony inwestycji. W oparciu o ten dokument będą mogli Państwo podjąć decyzję czy realizacja danej inwestycji jest słuszna i przyniesie spodziewane efekty. W dokumencie zawarta będzie także opinia specjalisty z danej dziedziny. Przygotowaliśmy dla Państwa dwa warianty ofertowe, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu określenia oferty dopasowanej do Państwa potrzeb.

Ocena uproszczona 299,00 zł | czas realizacji: 1 dzień

Ocena rozszerzona 499,00 zł | czas realizacji: 2 dni

Ocena Biznes Planu wykonywana jest w celu określenia, czy dokument został sporządzony rzetelnie oraz czy zawarte w Biznes Planie założenia biznesowe są realne. Koszt takiej usługi wynosi 500,00 zł i jest to koszt jednorazowy. W przypadku negatywnej oceny Biznes Planu otrzymają Państwo ofertę dotyczącą edycji na preferencyjnych warunkach cenowych. Ocena Biznes Planu zazwyczaj trwa do 24 godzin od daty przekazania dokumentu, zapraszamy do kontaktu.

 

ocena biznes planu

 

                                                  O Naszej firmie - Historia oraz doŚWIADCZENIE w pisaniu biznes planÓw                                              

Szanowni Państwo, od ponad siedmiu lat realizujemy zlecenia pisania profesjonalnych biznes planów dla firm oraz osób fizycznych. Zaufało nam już ponad 300 firm w całej Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej. Naszym najważniejszym celem jest sukces naszych klientów, dlatego świadczone przez Nas usługi wykonywane są z najwyższą starannością oraz sumiennością. Realizujemy zlecenia we wszystkich branżach, w wielu wersjach językowych na terenie całej Europy. Nasza firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie związane z rynkiem finansów w Polsce co sprawia, iż realizowane przez nas dokumenty są opracowane na podstawie doświadczenia naszych doradców w oparciu o aktualne zapotrzebowanie rynku.  | Sprawdź aktualną ofertę > |

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz dbałość o potrzeby klienta stanowi podstawę naszej pracy. Powierzone nam opracowanie biznes planu jest wykonywane z najwyższą starannością oraz dbałością o szczególy. Realizujemy biznesplany zarówno dla początkujących firm jak i dla Spółek Skarbu Państwa. Wszelkie analizy oraz wyceny jakie znajdują się w dokumentach opracowanych przez nas są wynikiem współpracy z wyspecjalizowanymi firmami oferującymi usługi z różnych sektorów, np. pracownie architektoniczne, biura marketingowe, instytucje zajmujące się badaniami rynku, instytucje finansowe, pracownie graficzne , domy aukcyjne , Banki , Biura maklerskie , wydawnictwa , agencje nieruchomości oraz wiele innych.

Nasi Klienci to zarówno jednoosobowe firmy jak i Spółki Akcyjne oraz Spółki Skarbu Państwa . Nasza firma wielokrotnie brała udział w powstawaniu wielu powszechnie znanych projektów w wielu branżach realizowanych zarówno w Polsce jak i w innych krajach Europejskich a także na innych kontynentach. Nasza firma realizowała opracowania biznesplanów między innymi w takich dziedzinach jak : Energetyka , Gastromia , IT , Budownictwo , Przemysł , Genetyka , Rolnictwo , Telekomunikacja , Służba zdrowia , Transport , Edukacja oraz wiele innych .

 

                                                                                                                Certyfikaty                                                                                              

 

     biznes plan     

 

          Instytucje Finansowe dla ktÓrych opracowaliŚmy Biznes Plany na podstawie zleceŃ od naszych klientÓw.              

    

biznes planbiznes plan biznes plan

biznes plan       biznes plan                  biznes plan

       biznes plan    biznes plan   biznes plan

          biznes plan      biznes plan         biznes plan                     biznes plan

 

          biznes plan          biznes plan          biznes plan               biznes plan

 

  biznes plan   biznes plan         biznes plan

 

        biznes plan        biznes plan        biznes plan

 

       biznes plan           noble bank biznes plan            biznes plan              biznes plan             biznes plan

 

        biznes plan                Lions House          GE Money Bank

                 BGK                PARP      FM Bank  

            Get in Leasing    Bank Pocztowy             MBS Bank