biznes plan     biznes plan              

       Program LOJALNOŚCIOWY     

d

Zamów kolejną usługę i zapłać nawet do 30% mniej ! Wystarczy zamówić jedną usługę a każda następna może być tańsza o 5 %, 10%, 20% lub nawet do 30%.

* Oferta jest przeznaczona dla nowych oraz obecnych klientów International Business Advisors . Minimalna wartość pierwszej usługi nie może być niższa niż 1.500,00 złotych Brutto. Oferta rabatowa nie może zostać połączona z innymi ofertami lub promocjami.

          KONTAKT Z DORADCĄ          

   pROMOCJA DLA INTERNAUTÓW    

Zamów usługę on-line i skorzystaj z rabatu 5% lub 10%. Wystarczy, że zamówisz dowolną ofertę przez internet.

* Szczegóły oferty dostępne są u naszych Doradców oraz pod numerem telefonu : 22 303 05 20 ( Informacja czynna jest 7 dni w tygodniu w godzinach 10 – 22 ) Minimalna kwota zamówienia nie może być niższa niż 2.500,00 złotych Brutto.  Oferta rabatowa nie może zostać połączona z innymi ofertami lub promocjami.

          KONTAKT Z DORADCĄ          

   PREMIA ZA POLECENIE USŁUG     

Polecaj nasze usługi a za każde polecenie otrzymasz od 10% do 30% prowizji ! Jeśli już jesteś naszym klientem, wówczas za każde polecenie naszych usług otrzymasz rabat od 5% do 30%.

* Oferta skierowana jest do osób fizycznych oraz podmiotów, które nawiązały współpracę z International Business Advisors a następnie poleciły nasze usługi. Wysokość prowizji uzależniona jest od liczby poleceń w danym kwartale.

          KONTAKT Z DORADCĄ