biznes plan     biznes plan              

Szanowni Państwo,

Przez lata naszej działalności, polegającej w głównej mierze na opracowywaniu profesjonalnej dokumentacji finansowej, ( w tym Biznes Planów, Analiz Finansowych, wniosków kredytowych oraz innych dokumentów ), udało nam się wypracować model obsługi finansowania inwestycji, opierającej się o liczne kontakty z poszczególnymi instytucjami finansowymi. Nasze doświadczenie pozwala nam przede wszystkim na opracowanie koncepcji pozyskania kapitału zewnętrznego w odniesieniu do poszczególnych instytucji finansowych, w tym do banków jak i prywatnych funduszy pożyczkowo-inwestycyjnych. Naszą zaletą jest świadczenie pełnej pomocy przy przygotowywanej dokumentacji kredytowej a zatem nie tylko opracowanie Biznes Planu ale także wniosków kredytowych wraz z załącznikami. Dodatkowym atutem naszej działalności jest całkowity brak opłat za działania w zakresie pomocy przy pozyskaniu finansowania, wynika to wieloletniej współpracy z licznymi instytucjami finansowymi w tym z bankami czy indywidualni brokerami kredytowymi. Zapewniamy kompleksową pomoc przy przygotowaniu inwestycji oraz przy pozyskiwaniu kapitału zewnętrznego.

biznes plan dotacje kredyty dla firm

d

Szanowni Państwo, informujemy, iż Nasi Doradcy są dostępni dla Państwa codziennie w godzinach 9.00 - 22.00, jeśli Państwa zgłoszenie jest pilne, prosimy skorzystać z Formularza kontaktowego( 24/7 )

Biuro ( 0048 ) 22 303 05 20

Klienci Biznesowi : 793 138 112     

Klienci Indywidualni : 798 668 963

E-mail : biuro@ibadvisors.pl

 

kontakt z doradcĄ

Aby skontaktować się z Doradcą, prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy, nasz doradca skontaktuje się z Państwem do 12 godzin.

Tresc wiadomosci
Imie, nazwisko
Adres e-mail
   
 

Oświadczenie w zakresie udostępnienia danych osobowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Business Advisors z siedzibą w Warszawie, przy ul. Miłej 8 w celach marketingowych. Oświadczam, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y, iż administratorem moich danych osobowych jest International Business Advisors, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od International Business Advisors informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz.U. z 2002 roku, Nr 144, poz. 1204 ze zm.)
tak, wyrażam zgodę