biznes plan     biznes plan              

księgowośćbiznes plankredytydoradztwo prawnewindykacjabiznes planwindykacja

Płynność finansowa każdego podmiotu uzależniona jest między innymi od terminowego regulowania płatności przez klientów. W ostatnich latach coraz więcej podmiotów ma problemy z nieuczciwymi kontrahentami co w wielu przypadkach prowadzi do zachwiania kondycji finansowej firmy a w najgorszych przypadkach nawet upadłości. Problem ten dotyczy zdecydowanej większości podmiotów, bez względu na branżę i rodzaj wykonywanych usług lub też oferowanych produktów.  Przygotowaliśmy dla Państwa szereg rozwiązań, które mogą stanowić skuteczne narzędzie w walce o odzyskanie swoich należności, zapewniamy między innymi bieżący monitoring płatności, obsługę prawną,  oraz obsługę windykacji należności.  Dzięki profesjonalnemu podejściu zarówno do   klientów jak i dłużników  oraz wypracowywanym przez lata mechanizmom odzyskiwania należności  cieszymy się wysoką skutecznością i zadowoleniem naszych klientów. Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu pełnej pomocy w walce z nieuczciwymi kontrahentami a tym samym doprowadzenie do jak najszybszego odzyskania należnych środków..

Świadczymy kompleksowe usługi odzyskiwania należności, w każdym z etapów prowadzenia windykacji, od etapu polubownego, przez etap sądowy po przeprowadzenie procesu egzekucyjnego. Ponadto świadczymy także usługę monitoringu należności klienta, dzięki czemu nasi klienci są w stanie unikać możliwości pojawienia się opóźnień w płatnościach klientów.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą w zakresie obsługi windykacji prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres biuro@ibadvisors.pl lub o kontakt z naszymi doradcami pod numerem telefonu 793 138 112 lub 22 303 05 20 ( jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu w godzinach 9 - 18 ).

 

d

Szanowni Państwo,

informujemy, iż nasza firma świadczy usługi doradcze na terenie całej Unii Europejskiej, zaś w celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości oferowanych przez nas usług udostępniliśmy dla Państwa dłuższe godziny pracy naszego biura. Obecnie jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00 - 22.00 .

Biuro : ( 0048 ) 22 303 05 20                      Usługi dla Biznesu : 793 138 112              Klienci Indywidualni : 798 668 963

E-mail : biuro@ibadvisors.pl

kontakt z doradcĄ 24 / 7

Jeśli Państwa zgłoszenie jest pilne, a żaden z naszych pracowników nie jest w stanie udzielić Państwu informacji za pośrednictwem naszej infolinii, prosimy skorzystać z Formularza kontaktowego, jest od obsługiwany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Formularz zgłoszeniowy 24/7

 

Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Numer Telefonu
   

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Business Advisors z siedzibą w Warszawie, przy ul. Miłej 8 w celach marketingowych. Oświadczam, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y, iż administratorem moich danych osobowych jest International Business Advisors, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od International Business Advisors informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz.U. z 2002 roku, Nr 144, poz. 1204 ze zm.)

tak, wyrażam zgodę