biznes plan     biznes plan              

                                     Profesjonalny Biznes Plan z International Business Advisors  - Cennik Usług                                             

 biznes plan   biznes plan  

  biznes plan

Oferta skierowana jest dla osób planujących rozpoczęcie działalności w segmencie małych i średnich firm. Biznes Plan  Starter to doskonała forma sprawdzenia swoich założeń inwestycyjnych w oparciu o niezależny dokument finansowy jakim jest Biznes Plan. Naszą ofertę kierujemy głównie dla początkujących inwestorów, którzy potrzebują biznes planu w celu realnej oceny planowanego przedsięwzięcia. Zaletą oferty Biznes Plan Starter jest możliwość bezpłatnej edycji dokumentu nawet do 12 miesięcy od daty podpisania Umowy, ponadto dokument ten może stanowić podstawę do dalszej edycji w celu uzyskania Dotacji z Unii Europejskiej lub Kredytu Bankowego. Oferta nie jest skierowana dla osób ubiegających się o dotację z UE lub kredyt inwestycyjny.

      Czas realizacji już od 5 dni !|     POBIERZ AKTUALNY CENNIK biznes plan |     Chcę złożyć zamówienie biznes plan

 biznes plan

Oferta skierowana jest dla osób ubiegających się o kredyt inwestycyjny, dotację do 40 tysięcy złotych lub prawa dystrybucji regionalnej towarów lub usług . Biznes Plan Basic to doskonałe narzędzie dla osób planujących nowe przedsięwzięcie , zaletą oferty jest wysoki poziom zaawansowania dokumentu oraz bezpłatna pomoc naszych ekspertów w zakresie pozyskania kapitału zewnętrznego. W ramach usługi Biznes Plan Basic istnieje możliwość opracowania Biznes Planu od podstaw w oparciu o wizję inwestora, co pozwala na opracowanie dokumentu w dowolnej branży bez konieczności dostarczenia zaawansowanych informacji przez klienta. Oferta nie jest skierowana dla osób ubiegających się o dotację z Unii Europejskiej o łącznej wartości przekraczającej kwotę 40 tysięcy złotych.

      Czas realizacji do 10 dni !    |    POBIERZ AKTUALNY CENNIK biznes plan |     Chcę złożyć zamówienie biznes plan                                 biznes plan

 biznes plan

Oferta Premium to zaawansowany Biznes Plan dla firm oraz instytucji finansowych, starających się o kredyt inwestycyjny lub o dotację ze środków Unii Europejskiej lub dla potrzeb własnych danego przedsiębiorstwa ( w tym także w celu pozyskania inwestora zewnętrznego ) . Cena zawiera kompletny Biznes Plan oraz wniosek o dotację z Unii Europejskiej ( w przypadku takiego przeznaczenia dokumentu ) a także pełne doradztwo w zakresie pozyskania kredytu z banku lub innej instytucji finansowej. Biznes Plan Premium to doskonałe narzędzie dla osób zainteresowanych biznes planem o wysokim stopniu zaawansowania przy stosunkowo niskiej granicy błędu. Zaletą oferty jest możliwość opracowania dokumentu na podstawie wiedzy oraz doświadczenia specjalistów International Business Advisors przy minimalnej wiedzy klienta, co w połączeniu z 12-sto miesięcznym okresem bezpłatnej edycji pozwala na osiągnięcie zamierzonego przez klienta celu .

      Czas realizacji do 30 dni !    |    POBIERZ AKTUALNY CENNIK biznes plan |     Chcę złożyć zamówienie biznes plan                                 biznes plan

biznes plan

Oferta Biznes Plan Premium Plus to zaawansowany Biznes Plan dla firm oraz instytucji finansowych, starających się  o dużą dotację zarówno ze środków Unii Europejskiej jak i w innej formie lub dla potrzeb własnych danego przedsiębiorstwa. Cena zawiera kompletny Biznes Plan oraz wniosek o dotację z UE a także pełne doradztwo kredytowe. Oferta jest skierowana dla osób pragnących rozwinąć własne przedsięwzięcie w oparciu o pomysł, którego realizację zapewnią specjaliści International Business Advisors. Realizacja projektu " od podstaw " a zatem od pomysłu klienta przez sprawnie przeprowadzoną analizę finansową po realizację przedsięwzięcia jest doskonałym narzędziem dla osób pragnących pozyskać zarówno profesjonalny oraz rzetelnie opracowany Biznes Plan jak i wszelkie dokumenty oraz wyceny będące kluczowe z punktu widzenia realizacji planowanego przedsięwzięcia. Cena usługi zakłada opracowanie całej strategii funkcjonowania danego przedsiębiorstwa w długo terminowym planie inwestycyjnym.

      Czas realizacji do 45 dni !    |    POBIERZ AKTUALNY CENNIK biznes plan |     Chcę złożyć zamówienie biznes plan                                 biznes plan

biznes plan

Usługa Biznes Plan Prestige to zaawansowany Biznes Plan wraz z Know How dla średnich oraz dużych firm a także fundacji, instytucji finansowych, oraz Spółek Akcyjnych . Oferta skierowana jest dla podmiotów starających się o duże wsparcie finansowe zarówno ze środków pochodzących z Unii Europejskiej jak i z Budżetu Państwa oraz pozostałych form dofinansowania, w tym także w postaci kredytów inwestycyjnych o kapitale przekraczającym 10 milionów USD. Oferta zawiera profesjonalny Biznes Plan oraz Know How z opcją osobistego doradcy Concierge przy wdrażaniu poszczególnych etapów założonych w Biznes Planie oraz pozostałych jego załącznikach. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość opracowania pełnej analizy danego przedsiębiorstwa a także na podstawie pomysłu klienta w każdej fazie jego realizacji, od początku do zakończenia okresu ujętego w długoterminowej prognozie finansowej danego projektu.

      Czas realizacji do 60 dni !    |    POBIERZ AKTUALNY CENNIK biznes plan |     Chcę złożyć zamówienie biznes plan                                 biznes plan

biznes plan 

Usługa Concierge w Internatinal Business Advisors to nowoczesne rozwiązanie dla wymagających klientów, dzięki całodobowej obsłudze jaką zapewni osobisty Doradca Concierge jesteśmy w stanie spełnić różnorodne życzenia klientów, od tych najprostszych po bardzo wyszukane. W ramach usługi mogą Państwo powierzyć nam między innymi obsługę prawną, obsługę księgową , organizację imprez lub wyjazdów , przygotowanie przetargów oraz konkursów ofert a także wykonanie w Państwa imieniu wiele innych czynności.

Wieloletnia współpraca z licznymi partnerami handlowymi International Business Advisors pozwala na przygotowanie dla Państwa oferty indywidualnej oraz rzetelnej, co w połączeniu ze wsparciem podmiotów stosujących najwyższe standardy w obrocie gospodarczym zapewnia, iż wszelkie usługi wykonywane przez naszych doradców są realizowane w oparciu o najwyższą jakość oraz pełen profesjonalizm.

Godzina pracy doradcy Concierge to koszt już od 100 złotych Brutto.      sprawdź szczegóły oferty  biznes plan                              biznes plan                            

biznes plan

Wszystkie zlecone nam dokumenty mogą zostać przygotowane w wersji angielskiej, dzięki czemu mogą one posłużyć przy ubieganiu się o kredyt, dotację lub pożyczkę na terenie Unii Europejskiej oraz w wybranych państwach na całym świecie. Oferta dedykowana jest dla osób planujących rozpoczęcie inwestycji poza granicami Polski ale także dla osób które już prowadzą działalność i ubiegają się o finansowanie w innych krajach. Wersja angielska będzie przydatna także dla tych osób, które poszukują kapitału u inwestorów zagranicznych. Koszt tłumaczenia uzależniony jest od liczby stron Biznes Planu.

      Czas realizacji do 10 dni !    |    POBIERZ AKTUALNY CENNIK biznes plan |     Chcę złożyć zamówienie biznes plan                                 biznes plan

*powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej, stanowi on jedynie prognozę ceny dla poszczególnych usług, cena ostateczna każdej z usług ustalana jest po zapoznaniu się z Państwa projektem, którego Biznes Plan będzie dotyczył.

biznes planbiznes planbiznes planbiznes planbiznes plan

biznes plan

Szanowni Państwo,

informujemy, iż nasza firma świadczy usługi doradcze na terenie całej Unii Europejskiej, zaś w celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości oferowanych przez nas usług udostępniliśmy dla Państwa dłuższe godziny pracy naszego biura. Obecnie jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00 - 22.00 .

Biuro : ( 0048 ) 22 303 05 20                      Usługi dla Biznesu : 793 138 112              Klienci Indywidualni : 798 668 963

E-mail : biuro@ibadvisors.pl

biznes plan biznes plan

kontakt z doradcĄ 24 / 7

Jeśli Państwa zgłoszenie jest pilne, a żaden z naszych pracowników nie jest w stanie udzielić Państwu informacji za pośrednictwem naszej infolinii, prosimy skorzystać z Formularza kontaktowego, jest od obsługiwany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Formularz zgłoszeniowy 24/7

 

Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Numer Telefonu
   

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Business Advisors z siedzibą w Warszawie, przy ul. Miłej 8 w celach marketingowych. Oświadczam, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y, iż administratorem moich danych osobowych jest International Business Advisors, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz usunięcia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od International Business Advisors informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz.U. z 2002 roku, Nr 144, poz. 1204 ze zm.)
tak, wyrażam zgodę