biznes plan     biznes plan              

                                                            Profesjonalny Biznes Plan z International Business Advisors                                                   

biznes plan   biznes plan

                                                  O Naszej firmie - Historia oraz doŚWIADCZENIE w pisaniu biznes planÓw                                              

Szanowni Państwo, od ponad pięciu lat realizujemy zlecenia pisania profesjonalnych biznes planów dla firm oraz osób fizycznych. Zaufało nam już ponad 300 firm w całej Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej. Naszym najważniejszym celem jest sukces naszych klientów, dlatego świadczone przez Nas usługi wykonywane są z najwyższą starannością oraz sumiennością. Realizujemy zlecenia we wszystkich branżach, w wielu wersjach językowych na terenie całej Europy. Nasza firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie związane z rynkiem finansów w Polsce co sprawia, iż realizowane przez nas dokumenty są opracowane na podstawie doświadczenia naszych doradców w oparciu o aktualne zapotrzebowanie rynku.  | Sprawdź aktualną ofertę > |

Biznes Plan to pierwszy etap w tworzeniu nowej firmy, dokument sporządza się w celu realnej oceny planowanego przedsięwzięcia oraz w celu pozyskania środków na rozwój działalności. Większość instytucji finansowych wymaga przedstawienia biznes planu, który zawiera informacje dotyczące realizacji pomysłu oraz formy prowadzonej działalności w odniesieniu do planowanych zysków, a co za tym idzie oceny możliwośi spłaty kredytu przez kredytobiorcę. Dlatego w International Business Advisors zwracamy uwagę zarówno na potrzeby klienta jak i na procedury oraz zasady funkcjonujące w bankach oraz innych instytucjach finansowych, takie podejście sprawiło, iż posiadamy opinię solidnej oraz uczciwej firmy. Z każdym nowym projektem stale podnosimy standardy w celu zapewnienia najwyższej jakości usług świadczonych na rzecz naszych klientów..

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz dbałość o potrzeby klienta stanowi podstawę naszej pracy. Powierzone nam opracowanie biznes planu jest wykonywane z najwyższą starannością oraz dbałością o szczególy. Realizujemy biznesplany zarówno dla początkujących firm jak i dla Spółek Skarbu Państwa. Wszelkie analizy oraz wyceny jakie znajdują się w dokumentach opracowanych przez nas są wynikiem współpracy z wyspecjalizowanymi firmami oferującymi usługi z różnych sektorów, np. pracownie architektoniczne, biura marketingowe, instytucje zajmujące się badaniami rynku, instytucje finansowe, pracownie graficzne , domy aukcyjne , Banki , Biura maklerskie , wydawnictwa , agencje nieruchomości oraz wiele innych.

Nasi Klienci to zarówno jednoosobowe firmy jak i Spółki Akcyjne oraz Spółki Skarbu Państwa . Nasza firma wielokrotnie brała udział w powstawaniu wielu powszechnie znanych projektów w wielu branżach realizowanych zarówno w Polsce jak i w innych krajach Europejskich a także na innych kontynentach. Nasza firma realizowała opracowania biznesplanów między innymi w takich dziedzinach jak : Energetyka , Gastromia , IT , Budownictwo , Przemysł , Genetyka , Rolnictwo , Telekomunikacja , Służba zdrowia , Transport , Edukacja oraz wiele innych .

                                                                     GWARANCJA JAKOŚCI - gwarantujemy wysokĄ JAKOŚĆ ORAZ POUFNOŚĆ                               

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług.
Usługę uznajemy za wykonaną dopiero w chwili akceptacji dokumentu przez klienta. Oznacza to, iż klient płaci za wykonaną usługę w chwili uznania dokumentu, a nie z chwilą jego przekazania. W przypadku zastrzeżeń ze strony banku lub innej instytucji po zatwierdzeniu dokumentów przez klienta, zobowiązujemy się do bezpłatnego poprawienia dokumentu, aż do momentu pełnej akceptacji odbiorcy. W celu zapewnienia naszym klientom gwarancji sukcesu przy realizacji przedsięwzięcia będącego podstawą do opracowania biznesplanu przez naszą firmę zapewniamy możliwość edycji dokumentu do jednego roku od daty zawarcia Umowy.

Gwarantujemy poufność oraz bezpieczeństwo projektu
Mając na uwadze, iż realizowane przez Państwa projekty często mają charakter poufny zapewniamy pełną anonimowość przy realizowaniu biznesplanu. Z chwilą podpisania Umowy otrzymują Państwo informację dotyczącą osób mających dostęp do projektu i wyłącznie te osoby posiadają wiedzę dotyczącą Państwa przedsięwzięcia. Gwarancja poufnościi dotyczy zarówno realizowanego biznesplanu jak i osoby lub firmy, która dane opracowanie nam powierza. Nie żądamy od naszych klientów referencji, są one jedynie uprzejmym gestem ze strony klienta polegającym na wystawieniu opinii o jakości świadczonych przez nas usług zaś jest to dobrowolne .

                                                                     CENY OPRACOWANIA BIZNES PLANU W INTERNATIONAL BUSINESS ADVISORS                                

Cennik Usług.
Ceny obowiązujące w naszej firmie są dostosowane do konkretnego przedsięwzięcia , czynniki które wpływają na koszt opracowania biznesplanu to między innymi : czas realizacji dokumentu , przeznaczenie dokumentu ( kredyt / dotacja / inwestor / inne ) , jakość przekazanych od klienta informacji o projekcie oraz branża, której projekt dotyczy . Dbając o dobro naszych klientów, staramy się aby cena opracowania biznesplanu była jak najniższa przy zachowaniu jak najwyższej jakości dokumentu oraz innych świadczonych przez nas usług . Cena ostateczna ustalana jest po zapoznaniu się ze stopniem zaawansowania przedmiotu zlecenia. Sprawdź najnowszą ofertę

Szczegóły dotyczące przykładowej oferty opracowania biznesplanu dostępne są pod adresem : http://ibadvisors.pl/biznes-plan.html ,

                                                                                                     Jak to dziaŁa ?                                                                                                   

Procedura nawiązania współpracy z naszą firmą opracowana została z myślą o wygodzie oraz bezpieczeństwie naszych klientów. W pierwszej kolejności nasz specjalista dokonuje wstępnej analizy planowanej przez Państwa inwestycji i na tej podstawie przygotowywana jest indywidualna wycena Biznes Planu. Następnie przygotowywany jest wykaz dokumentów, niezbędnych do przygotowania Biznes Planu oraz tzw. lista pytań podstawowych. Ostatnim krokiem jest przesłanie podpisanej Umowy wraz z dokumentacją dotyczącą inwestycji. Po zarejestrowaniu Umowy nasi specjaliści przystępują do prac nad Biznes Planem. Dla Państwa wygody opracowaliśmy bezpieczny system przekazywania dokumentacji przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Nasza firma posiada własny serwer zabezpieczony certyfikatem SSL dla domeny ibadvisors.pl a zatem wymiana korespondencji odbywa się poprzez szyfrowane łącze. Po zakończeniu prac nad Biznes Planem przysługuje Państwu 12-sto miesięczny okres bezpłatnej edycji. Pragniemy zaznaczyć, iż nasza firma realizowany Biznes Plan traktuje jako własność intelektualną klienta.

biznes plan

 

                                                                                                                Certyfikaty                                                                                              

biznes plan     biznes plan      biznes plan

 

          Instytucje Finansowe dla ktÓrych opracowaliŚmy Biznes Plany na podstawie zleceŃ od naszych klientÓw.              

    

biznes planbiznes plan biznes plan

biznes plan       biznes plan                  biznes plan

       biznes plan    biznes plan   biznes plan

          biznes plan      biznes plan         biznes plan                     biznes plan

 

          biznes plan          biznes plan          biznes plan               biznes plan

 

  biznes plan   biznes plan         biznes plan

 

        biznes plan        biznes plan        biznes plan

 

       biznes plan           noble bank biznes plan            biznes plan              biznes plan             biznes plan

 

        biznes plan                Lions House          GE Money Bank

                 BGK                PARP      FM Bank  

            Get in Leasing    Bank Pocztowy             MBS Bank

 

d

Szanowni Państwo,

informujemy, iż nasza firma świadczy usługi doradcze na terenie całej Unii Europejskiej, zaś w celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości oferowanych przez nas usług udostępniliśmy dla Państwa dłuższe godziny pracy naszego biura. Obecnie jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00 - 22.00 .

Biuro : ( 0048 ) 22 303 05 20                      Usługi dla Biznesu : 793 138 112              Klienci Indywidualni : 798 668 963

E-mail : biuro@ibadvisors.pl

          kredyt firmowy    kredyt firmowy     kredyt firmowy

Formularz zgłoszeniowy 24/7

Jeśli Państwa zgłoszenie jest pilne, a żaden z naszych pracowników nie jest w stanie udzielić Państwu informacji za pośrednictwem naszej infolinii, prosimy skorzystać z Formularza kontaktowego, jest od obsługiwany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Numer Telefonu
   

tak, wyrażam zgodę *

 

* Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Business Advisors z siedzibą w Warszawie, przy ul. Miłej 8 w celach marketingowych. Oświadczam, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y, iż administratorem moich danych osobowych jest International Business Advisors, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz usunięcia.

 

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie od International Business Advisors informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz.U. z 2002 roku, Nr 144, poz. 1204 ze zm.)