business concierge

  inwestycje      |      biznes plan      |      księgowość      |      Kredyty     |     Dotacje      |     Partnerzy      |      kontakt      |                             infolinia : 22 303 05 20

 

    Concierge  

Szanowni Państwo,

Usługa Business Concierge w International Business Advisors przeznaczona jest dla mikro, małych i średnich firm, poszukujących innowacyjnych rozwiązań biznesowych lub oczekujących ponad standardowej obsługi w trakcie realizacji swoich celów biznesowych. Usługi concierge obejmują wszystkie te działania, które w danej chwili niezbędne są do prawidłowego przeprowadzenia inwestycji. Zdobyte przez lata doświadczenie naszych specjalistów stanowi gwarant najwyższej jakości oferowanych przez nas usług oraz realizacji wszystkich potrzeb klienta, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności czy też branży w której działa firma. Usługa Concierge w International Business Advisors to także szereg rozwiązań dla osób które nie prowadzą działalności gospodarczej, od usług doradztwa inwestycyjnego, przez doradztwo prawne po usługi finansowe.

Oferujemy między innymi :

concierge

...oraz szereg rozwiązań umożliwiających optymalne planowanie biznesu i realizację inwestycji.

Nasi Doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie procesów organizacji Biznesu oraz pozyskiwaniu finansowania dla inwestycji z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Infolinia: 22 303 05 20

 

Szanowni Państwo, informujemy, iż Doradcy Concierge są dostępni dla Państwa codziennie w godzinach 9.00 - 22.00, jeśli Państwa zgłoszenie jest pilne, prosimy skorzystać z Formularza kontaktowego( 24/7 )

Klienci Biznesowi : 793 138 112     

Klienci Indywidualni : 798 668 963

E-mail : concierge@ibadvisors.pl

kontakt z doradcĄ concierge

Aby skontaktować się z Doradcą Concierge, prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy, nasz doradca skontaktuje się z Państwem do 12 godzin.

Treść wiadomości 
Imię, Nazwisko
Adres e-mail
Telefon
   
 

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Business Advisors z siedzibą w Warszawie, przy ul. Miłej 8 w celach marketingowych. Oświadczam, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y, iż administratorem moich danych osobowych jest International Business Advisors, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz usunięcia.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od International Business Advisors informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz.U. z 2002 roku, Nr 144, poz. 1204 ze zm.)
tak, wyrażam zgodę