biznes plan     biznes plan              

                                                            FINANSOWANIE INWESTYCJI z International Business Advisors                                                        

biznes plan   biznes plan

Oferta finansowania inwestycji w International Business Advisors to szereg rozwiązań finansowych, dostosowanych do  potrzeb zarówno początkujących jak i doświadczonych przedsiębiorców. W ramach oferty zapewniamy kredyty firmowe, leasing, kredyty na start, dotacje z Unii Europejskiej, kredyty obrotowe a także finansowanie z funduszy inwestycyjnych oraz z funduszy inwestorskich. Każdy projekt inwestycyjny jest dokładnie analizowany przez naszych specjalistów dzięki czemu plan finansowania opracowywany jest optymalnie w stosunku do branży oraz specyfikacji planowanego lub realizowanego przedsięwzięcia. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów mogą Państwo otrzymać wstępny plan finansowania inwestycji do 24 godzin od daty opracowania analizy finansowej planowanego lub prowadzonego projektu. Zapewniamy naszym klientom pełną obsługę pośrednictwa finansowego obejmującego między innymi bezpłatne doradztwo inwestycyjne, przygotowanie a następnie uzupełnienie dokumentacji kredytowej, opiekę doświadczonego brokera a także prowadzenie negocjacji z instytucjami finansowymi w Polsce jak i zagranicą.

Szczegółowa oferta i wycena       |      Kontakt z doradcą       |      Zobacz także: Oferta - Biznes Plan           Oferta - Inwestycje

kredyty firmowe

                                                                   Kontakt z doradcĄ INTERNATIONAL BUSINESS ADVISORS                                                               

d

Szanowni Państwo,

informujemy, iż nasza firma świadczy usługi doradcze na terenie całej Unii Europejskiej, zaś w celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości oferowanych przez nas usług udostępniliśmy dla Państwa dłuższe godziny pracy naszego biura. Obecnie jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00 - 22.00 .

Biuro : ( 0048 ) 22 303 05 20                      Usługi dla Biznesu : 793 138 112              Klienci Indywidualni : 793 138 112

E-mail : biuro@ibadvisors.pl

          kredyt firmowy    kredyt firmowy     kredyt firmowy

Formularz zgłoszeniowy 24/7

Jeśli Państwa zgłoszenie jest pilne, a żaden z naszych pracowników nie jest w stanie udzielić Państwu informacji za pośrednictwem naszej infolinii, prosimy skorzystać z Formularza kontaktowego, jest on obsługiwany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Numer Telefonu
   

tak, wyrażam zgodę *

 

 

*Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Business Advisors z siedzibą w Warszawie, przy ul. Miłej 8 w celach marketingowych. Oświadczam, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y, iż administratorem moich danych osobowych jest International Business Advisors, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz usunięcia.

 

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie od International Business Advisors informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz.U. z 2002 roku, Nr 144, poz. 1204 ze zm.)