biznes plan     biznes plan              

księgowośćbiznes plankredytydoradztwo prawnewindykacjabiznes planksięgowość

Oferta księgowa International Business Advisors to dostęp do najwyższej jakości usług z osobistym Doradcą, dostępnym dla Państwa przez 7 dni w tygodniu. Nasz zespół, specjalizujący się w świadczeniu usług księgowych składa się z wysokiej klasy specjalistów posiadających licencję księgową oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Nasza oferta skierowana jest zarówno do mikro przedsiębiorstw,  do małych i średnich firm jak i do dużych spółek i korporacji. To co odróżnia naszą firmę od konkurentów to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług przy optymalnym systemie doradztwa podatkowo-inwestycyjnego w cenie usługi. W naszej ofercie znajdą Państwo pakiet usług księgowych dla wszystkich rodzajów działalności gospodarczych, ponadto nasi specjaliści świadczą także obsługę kadr a także szereg różnego rodzaju rozwiązań doradczych, które zapewnią Państwu sukces przy realizacji zaplanowanych działań biznesowych, niezależnie od branży i specyfikacji wykonywanej działalności. Wraz z obsługą księgową International Business Advisors otrzymują Państwo dostęp do najwyższej jakości rozwiązań biznesowych,  od usług planowania biznesu ( pisanie biznes planów / studiów wykonalności / analiz finansowych / wyceny projektów ) przez pozyskiwanie funduszy zewnętrznych ( Kredyty / Dotacje / Inwestorzy ) po bieżącą kontrolę finansów i rozliczeń ( usługi księgowe / kadry / audyty / windykacja / wycena firm i projektów inwestycyjnych ).

księgowość

   księgowość                                                         

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą w zakresie obsługi księgowej lub też obsługi kadr prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres biuro@ibadvisors.pl lub o kontakt z naszymi doradcami pod numerem telefonu 793 138 112 lub 22 303 05 20 ( jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu w godzinach 9 - 18 ).

d

Szanowni Państwo,

informujemy, iż nasza firma świadczy usługi doradcze na terenie całej Unii Europejskiej, zaś w celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości oferowanych przez nas usług udostępniliśmy dla Państwa dłuższe godziny pracy naszego biura. Obecnie jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00 - 22.00 .

Biuro : ( 0048 ) 22 303 05 20                      Usługi dla Biznesu : 793 138 112              Klienci Indywidualni : 798 668 963

E-mail : biuro@ibadvisors.pl

          kredyt firmowy    kredyt firmowy     kredyt firmowy

Formularz zgłoszeniowy 24/7

Jeśli Państwa zgłoszenie jest pilne, a żaden z naszych pracowników nie jest w stanie udzielić Państwu informacji za pośrednictwem naszej infolinii, prosimy skorzystać z Formularza kontaktowego, jest od obsługiwany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Numer Telefonu
   

tak, wyrażam zgodę *

 

* Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Business Advisors z siedzibą w Warszawie, przy ul. Miłej 8 w celach marketingowych. Oświadczam, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie oraz że zostałam/em poinformowana/y, iż administratorem moich danych osobowych jest International Business Advisors, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz usunięcia.

 

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie od International Business Advisors informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz.U. z 2002 roku, Nr 144, poz. 1204 ze zm.)