biznes plan     biznes plan              

Kim jesteśmy

International Business Advisors jest częścią Baltic Property Group, jednego z najbardziej doświadczonych Doradców Inwestycyjnych w środkowej Europie. Koncern został założony w 1992 roku z inicjatywy Easy Financial Sp.zo.o. Od 02. 2011 firma działała pod nazwą International Business Advisors Justyna Puławska, Aktualnie ( od.03.10.2013r. ) Firma działa pod nazwą Internetional Business Advisors Maciej Kłos. Naszym celem jest wykonywanie usług powierzonych nam przez naszych klientów z największą starannością oraz z zachowaniem najwyższych standardów zawodowych oraz etycznych.

Aktualnie na zespół International Business Avisors składa się ponad 20 ekspertów o różnych specjalizacjach, dzięki czemu juz od ponad 6 lat zapewniamy Państwu szereg usług mających na celu zapewnienie najwyższej jakości wsparcia dla Państwa Biznesu. Nasze doświadczenie pozwala nam na przedstawienie Państwu szerokiej oferty doradztwa biznesowego w wielu branżach, zaś wsparcie naszych partnerów handlowych pozwala na zapewnienie Państwu usług o najwyższej jakości przy minimum formalności na terenie całej Unii Europejskiej.

International Business Advisors Maciej Kłos      NIP: 118-18-89- 382  REGON : 141556060                  Numer Konta:52 1460 1181 2027 5301 3880 0001          Dane Banku   : Noble Bank  /  SWIFT: GBGCPLPK

D  D  D

Zaufanie

Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu obsługi na najwyższym poziomie przy zachowaniu jednego priorytetu, mianowicie nasz klient oraz jego potrzeby są dla nas najważniejsze, zaś naszą pracę uznajemy za wykonana dopiero w chwili osiągnięcia zamierzonego przez klienta celu. Taka polityka firmy pozwoliła na osiągnięcie wielu sukcesów, począwszy od zadowolenia naszych klientów przez dużą skuteczność realizowanych przez nas dokumentów po uczestnictwo przy dużych projektach o wysokiej użyteczności publicznej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotnym elementem jest zachowanie poufności oraz zapewnienie Państwu gwarancji jakości realizowanych przez nas dokumentów, dlatego oferujemy Państwu zarówno 12-sto miesięczny okres gwarancji bezpłatnej edycji dokumentów i/lub pozostałych usług a także pełne bezpieczeństwo Państwa projektów. Mając na uwadze, iż realizowane przez Państwa projekty często mają charakter poufny zapewniamy pełną anonimowość przy realizowaniu biznesplanu, zaś z chwilą podpisania Umowy otrzymują Państwo informację dotyczącą osób mających dostęp do projektu i wyłącznie te osoby posiadają wiedzę dotyczącą Państwa przedsięwzięcia. Gwarancja poufności dotyczy zarówno realizowanego biznesplanu jak i osoby lub firmy, która dane opracowanie nam powierza. Nie żądamy od naszych klientów referencji, są one jedynie uprzejmym gestem ze strony klienta, polegającym na wystawieniu opinii o jakości świadczonych przez nas usług zaś jest to dobrowolne i służy wyłącznie w celu podnoszenie standardu świadczonych przez nas usług.

Gwarancja Jakości

W naszej firmie stawiamy na pełen profesjonalizm oraz szczególną troskę o dobro interesów naszych klientów, dlatego wszystkie, oferowane przez nas usługi objęte są gwarancją jokości, począwszy od Biznes Planu przez Doradztwo Biznesowe po usługi wykonywane w ramach Concierge oraz Business Concierge.

Przy pracach związanych z opracowaniem dla Państwa każdej z usług, w tym także Biznes Planu bierzemy pod uwagę jedynie prawdziwe oraz sprawdzone informacje, zaś dane uzyskane od naszych partnerów handlowych są nieustannie oceniane oraz weryfikowane przez naszych specjalistów, dzięki czemu zapewniamy Państwu usługi aktualne oraz opracowane w wyniku współracy wyłącznie z podmiotami stosującymi najwyższe standardy rynkowe w obrocie gospodarczym.

Usługę uznajemy za wykonaną dopiero w chwili akceptacji dokumentu przez klienta. Oznacza to, iż za datę ukończenia prac nad daną usługą uznaje się datę jej uznania a nie wykonania. W przypadku zastrzeżeń ze strony banku lub innej instytucji po zatwierdzeniu dokumentów przez klienta, zobowiązujemy się do bezpłatnego poprawienia dokumentu, aż do momentu pełnej akceptacji odbiorcy. W celu zapewnienia naszym klientom gwarancji sukcesu przy realizacji przedsięwzięcia będącego podstawą do opracowania biznesplanu przez naszą firmę zapewniamy możliwość edycji dokumentu do jednego roku od daty zawarcia Umowy.

OFERTA BIZNES PLAN

Biznes Plan dla Twojej Firmy

W International Business Advisors wierzymy w rynek finansów jako miejsce z niezliczoną ilością okazji, jednakże to nie pieniądze zapewniają sobie same sukces  lecz ludzie, którzy nimi zarządzają...

International Business Advisors jest częścią Baltic Property Group, jednego z najbardziej doświadczonych Doradców Inwestycyjnych w środkowej Europie . Naszym celem jest wykonywanie usług zleconych nam przez Naszych klientów z największą starannością oraz z zachowaniem najwyższych standardów zawodowych oraz etycznych.

Wszystkie biznes plany dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Możemy przygotować biznes plan zarówno dla małej firmy, jak i dużej korporacji. Oferujemy pełną analizę finansową oraz pomoc przy wdrażaniu biznes planu w funkcjonowanie firmy z osobistym Doradcą ,

biznes plan       biznes plan         International Business Advisors Warszawa

Aktualności

Obniżamy ceny Biznes Planów ! tylko teraz twój biznes plan może zostać opracowany przez naszych specjalistów nawet do 30 % taniej ! zobacz szczegóły oferty
*oferta ważna do końca 2013 r.